Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити роботу сайту на найвищому рівні. Подальше використання сайту означає згоду на їхнє використання.

Будівельна хімія оптом: монтажна піна, герметики, клеї оптом з доставкою по Україні

domek SOUDAL NV - бельгійська компанія, яка за 50 років виросла в міжнародний холдинг з виробництва будівельної хімії різного спектру призначення, постачання якої здійснюються більш ніж в 130 країн світу.
Широкий асортимент продукції включає в себе високоякісні професійні системні рішення, наприклад, «Теплий монтаж» (SWS) і «Система кріплення вентильованих фасадних панелей» (SPS), а також продукти побутового призначення: монтажні піни, герметики, клеї, технічні аерозолі, матеріали для покрівлі. Якість товарів SOUDAL підтверджено низкою міжнародних сертифікатів відповідності та технічних умов, результатами незалежних випробувань профільних інститутів. Система менеджменту якості компанії відповідає ISO 9001:2015.
Компанія постійно розвивається і розширює дилерську мережу по всьому світу, і Україна не є винятком.

Переваги співпраці з Soudal:

  • Конкурентні ціни
  • Постійна наявність товарів на складах
  • Відвантаження товарів з можливістю відстрочки платежу
  • Вигідні умови доставки

Компанія SOUDAL йде назустріч своїм клієнтам, і готова надати індивідуальні умови співпраці для кожного партнера.

Технічні консультації

Експерти компанії готові надати кваліфіковану технічну консультацію, а також допомогти вибрати продукцію, яка максимально відповідає вашим потребам і завданням. І надати всебічну підтримку на етапі заключення дилерської угоди.

Навчання та тренінги персоналу

Компанія SOUDAL регулярно проводить для своїх співробітників і партнерів різні тренінги і семінари з метою підвищення їх професійної кваліфікації, а також проводить презентації новинок, які тільки вийшли на ринок будівельної хімії.

Допомога в просуванні продукції

Дилерам і партнерам ми завжди готові надати допомогу в просуванні продукції SOUDAL - надати необхідне торгове обладнання, зразки продукції, а також рекламно-поліграфічні матеріали. З питань співпраці з SOUDAL достатньо зв'язатися з одним з регіональних представників компанії в Україні для обговорення всіх питань, що виникли і подальшого узгодження умов співпраці. Купити монтажну піну або будь-яку іншу будівельну хімію оптом від виробника ніколи ще не було так просто.