Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити роботу сайту на найвищому рівні. Подальше використання сайту означає згоду на їхнє використання.

ЛЕГКЕ ЗАСТОСУВАННЯ З GENIUS GUN

Завдяки аплікатору Genius Gun, що запатентований фірмою Soudal, використання монтажної піни ще ніколи не було таким простим! Відмінною рисою пін з Genius Gun є характерна червона ручка - це інноваційний аплікатор, який значно покращує та полегшує будівельно-ремонтні роботи з використанням піни. За допомогою аплікатора Genius Gun монтажну піну можна наносити навіть однією рукою, користувач має повний контроль над кількістю нанесеної піни, а після відкриття балона піну можна використовувати багаторазово протягом шести тижнів. Тож не обов’язково використовувати весь вміст балона одразу! Це вирішення проблеми, як для навколишнього середовища, так і для вашого гаманця.

ТОЧНЕ ДОЗУВАННЯ

Точне дозування завдяки спеціально розробленому аплікатору.
Завдяки інноваційному аплікатору Genius Gun ви завжди матимете повний контроль над кількістю нанесеної піни. Genius Gun - це гарантія точного дозування монтажної піни практично в будь-якому місці та в будь-якому положенні. Таким чином, ви запобігаєте нанесенню надлишку піни, який потрібно буде зрізати, і працюєте дуже економно.

МАКСИМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ

Genius Gun - винятковий контроль і точність під час нанесення.
Ручка аплікатора має ергономічну форму, дуже зручна і впевнено утримується однією рукою. Щоб легко нанести монтажну піну навіть у важкодоступні місця, досить легко натиснути на спусковий гачок. Аплікатор Genius Gun дозволяє наносити піну однією рукою, а іншу можна використовувати для страхування. Таким чином ви забезпечите належний рівень безпеки під час роботи на висоті та всюди, де необхідно зберігати стабільне положення. Робота монтажною піною з аплікатором Genius Gun не вимагає спеціальних знань і використання будь-яких додаткових інструментів.

ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ

Сучасна альтернатива традиційній пістолетній піні.
Якщо ви не використаєте весь вміст балона одразу, монтажну піну можна використати повторно протягом наступних 6 тижнів. Щоб належним чином захистити відкритий балон після закінчення роботи, одразу закрийте трубку ковпачком, що є в кришці ручки, та закрийте кришку. Оптимальна температура зберігання відкритого балона від +15°C до +25°C.

Soudal Genius Gun - геній серед поліуретанових пін.

Шукаєте монтажну піну в балоні, яка не тільки надійно лежить у руці та легко наноситься, але й яку можна щільно закрити після роботи та використовувати багаторазово? Аплікатор GENIUS GUN дозволяє максимально контролювати кількість піни, що виділяється, та наносити піну навіть однією рукою. Залишок вмісту балона можна використовувати до 6 тижнів поспіль після закінчення роботи!