Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити роботу сайту на найвищому рівні. Подальше використання сайту означає згоду на їхнє використання.

Soudal оголошує про придбання південнокорейського виробника герметиків Dong Yang

Dong Yang Silicone була заснована в 2003 році, компанія розробляє і виробляє силіконові та акрилові герметики, а також герметики на основі MS-полімерів. У Dong Yang Silicone працюють 52 людини. Компанія орієнтована на будівельний сектор, промислові ринки та індустрію скління. У цих напрямках Dong Yang Silicone займає передову позицію на внутрішньому корейському ринку.

 

Чинне керівництво Dong Yang Silicone залишається на чолі компанії, а увесь персонал збереже займані раніше посади. У найближчі роки планується збільшення як виробничих потужностей, так і зайнятості.

Вік Свертс, засновник і президент Soudal: «Придбання Dong Yang вписалося в нашу стратегію щодо зміцнення наших продажів та виробничих потужностей на азіатському ринку. Це частина нашої географічної експансії, наш третій стовп зростання поряд з інноваційними продуктами і розробкою нових застосувань. Як і у випадку з попередніми закордонними придбаннями, придбання Dong Yang використовуватиметься в якості майданчика для подальшого зростання як в самій країні, так і в регіоні в цілому. Ми плануємо інвестувати в розвиток Dong Yang і додавати наші продукти в їх портфель. Dong Yang став нашим 17-м виробничим майданчиком в усьому світі. Це новий важливий крок для досягнення глобальних амбіцій компанії Soudal і досягнення нашої мети в 1 мільярд євро в 2020 році».