Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити роботу сайту на найвищому рівні. Подальше використання сайту означає згоду на їхнє використання.

Soudal і Nippon Paint China оголосили початок стратегічного партнерства

22 квітня в Шанхаї група Soudal - світовий лідер в галузі будівельної хімії - підписала угоду про стратегічне партнерство з провідним постачальником оздоблювальних матеріалів в Китаї, компанією Nippon Paint.


Завдяки ефективній системі дистрибуції Nippon Paint, на китайському ринку буде широко представлена продукція Soudal – поліуретанові піни, герметики та клеї. Nippon Paint - провідний китайський постачальник оздоблювальних матеріалів для інтер'єру і найважливіший представник на ринку фарб в Азії. У 2019 році оборот компанії склав 7 млрд. доларів США. Основою успіху Nippon Paint є точне визначення потреб своїх споживачів, які пред'являють високі вимоги до продукції, що використовується в оздоблювальних і декоративних роботах, приділяючи особливу увагу таким аспектам, як надійність, висока якість та безпека здоров'я і навколишнього середовища. Рішення, які пропонує компанія Soudal, поєднують в собі ці переваги, а саме: широкий асортимент продукції, яку відрізняє висока продуктивність, тривалий термін зберігання і класифікація, як будівельних матеріалів з мінімальними викидами летючих речовин (продукція має сертифікат EC1 Plus).
 
Nippon Paint надасть китайським споживачам змогу придбати поліуретанові піни, силікони та клеї виробництва Soudal, використовуючи свою потужну мережу роздрібної торгівлі. Також проводитимуть ряд тренінгів, де можна детально ознайомитися з продуктами та готовими рішеннями для професіоналів будівельної галузі. Представники бельгійської компанії Soudal Group впевнені, що дана співпраця сприятиме зміцненню позицій Soudal на китайському ринку. «Нас об'єднують єдині цінності і ми пишаємося стратегічним партнерством з Nippon Paint. Ми керуємося однаковими довгостроковими бізнес-цілями, а взаємна повага є міцною основою нашої співпраці. Разом ми будуватимо наше майбутнє в Китаї», - каже Дірк Коревіц, генеральний директор Soudal Group.