Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити роботу сайту на найвищому рівні. Подальше використання сайту означає згоду на їхнє використання.

Про компанію

domek
Soudal є провідним світовим виробником поліуретанових пін, клеїв, герметиків і покрівельних ущільнювачів. За більше ніж 50 років своєї діяльності компанія Soudal перетворилася з маленької сімейної фірми в міжнародний холдинг, що має виробничі підприємства та представництва на всіх континентах світу. У фірмі Soudal Holding NV працює понад 3500 чоловік, а річний оборот у 2020 році становив 911 мільйонів євро.
 
Компанія поставляє свою інноваційну продукцію у більш ніж 130 країн. Холдинг має 23 виробничих завода на 5 континентах і 45 представництв по всьому світу. Фірма Soudal забезпечує оптимальну технічну та логістичну підтримку своїм клієнтам.
 
Власний дослідний центр, в якому працює більше 30 висококваліфікованих фахівців,  постійні інвестиції в найбільш інноваційні технології, а також сучасна виробнича база забезпечують найкращі рішення, найвищу якість та нешкідливість продукції. Компанія регулярно проводить аудиторську перевірку і працює відповідно до вимог системи управління якістю ISO 9001.
 
В асортимент продукції компанії Soudal входять:
Герметики: силіконові, акрилові, поліуретанові, гібридні, бітумні
Поліуретанові піни
Клеї: для деревини, контактні, монтажні, конструкційні
Технічні аерозолі
Будівельні стрічки і плівки
 
ПАТ "Солді і Ко" успішно розвиває мережу продажів продукції SOUDAL в Україні, щорічно збільшуючи обороти. Завдяки роботі регіональних філій та дилерів продукцію компанії Soudal можна придбати в торгових точках по всій території країни. Професіонали завжди можуть розраховувати на навчання й допомогу наших технічних фахівців у галузі монтажу та герметизації.
 
Купуйте піни, клеї, герметики на www.metalvis.ua